Bramy Uchylne

BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE

Ze względu na swoją konstrukcję Bramy Garażowe Uchylne cechuje funkcjonalność, prostota i wygoda użytkowania. Podstawowa ich zaletą jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, która gwarantuje cichą , sprawną prace i długoletnie działanie. Ościeżnica i skrzydło bramy wykonane są z profili stalowych ocynkowanych.

Skrzydło bramy z zewnątrz wypełnione jest profilowaną pionowo lub poziomo blachą trapezową w różnych kolorach. Umożliwia to dostosowanie koloru bramy do elewacji budynku czy poszycia dachu.

Istnieje możliwość ocieplenia i uszczelnienia bramy(od wewnątrz panele PCV, w środku styropian o grubości 20mm, uszczelki) co zapewnia lepszą izolacje termiczną i w znacznym stopniu obniża koszty ogrzewania.

Odpowiednio dobrane i wyregulowane sprężyny (w osłonach) umożliwiają łatwe podnoszenie bramy, a przy zamykaniu zabezpieczają przed gwałtownym opadaniem. Płynny ,jednostajny ruch skrzydła zapewniają samonastawne rolki, a pewność skutecznego ryglowania bramy gwarantuje zatrzaskowe zamykanie.

Na życzenie klienta możemy zamontować w skrzydle bramy drzwi wejściowe, umożliwiające wejście do pomieszczenia bez otwierania całej bramy, jak również przeszklenie z pleksi co może stanowić doskonałe rozwiązanie dla doświetlenie pomieszczenia w garażu.

Większość naszej produkcji wykonujemy na zamówienie, dostosowując bramę do już istniejącego otworu garażowego. Oferujemy państwu produkt cechujący się solidnym wykonaniem, trwałością stabilnością, praktycznym i bezpiecznym użyciem.