Bramy Skrzydłowe

Ościeżnica i skrzydło bramy dwuskrzydłowej wykonane są z profili stalowych ocynkowanych. Skrzydło bramy dwuskrzydłowej z zewnątrz wypełnione jest profilowaną blachą trapezową w różnych kolorach do wyboru. Umożliwia to dostosowanie koloru bramy do elewacji budynku czy poszycia dachu.

Biorąc pod uwagę przeznaczenie i funkcjonalność drzwi dwuskrzydłowych, istnieje możliwość ocieplenia i uszczelnienia bramy(od wewnątrz panele PCV, w środku styropian o grubości 20mm,uszczelki) co zapewnia lepszą izolacje termiczną i w znacznym stopniu obniża koszty ogrzewania. Drzwi dwuskrzydłowe produkujemy na zamówienie, dostosowując bramę do istniejącego otworu garażowego.

Sprawne użytkowanie powoduje, że otwieranie skrzydła bramy nie wymaga zbędnego wysiłku co umożliwia swobodne otwieranie bramy także przez Kobiety, odbywa się to łatwo, bezpiecznie i stabilnie. Dodatkowym rozwiązaniem może być zamontowanie drzwi wejściowych w skrzydle bramy lub doświetlenie pomieszczenie za pomocą zamontowania w bramie przeszklenia z pleksi.